Aktualności

15 maja 2018

Zaproszenie na konferencję dot. deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w powiatach

fotolia.pl

WiseEuropa, Fundacja Przyjaciółka i Koalicja na rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej zapraszają na konferencję Z INSTYTUCJI DO RODZINY podsumowującą projekt „Stworzenie i wdrożenie narzędzia badawczego służącego weryfikacji procesu deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w powiatach”.

Spotkanie odbędzie się 29 maja br. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, Warszawa, sala 4.04 (4. Piętro).

W załączeniu znajduje się agenda spotkania.

Zapisy  na konferencję: http://wise-europa.eu/2018/04/27/rejestracja-konferencje-instytucji-rodziny/

W czasie konferencji zostanie zaprezentowane NARZĘDZIE, które służyć ma usprawnieniu procesu deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w powiatach. Przedstawione będą także wnioski z badań i główne rekomendacje, mające na celu wsparcie zmian systemowych w Polsce, tak aby do roku 2020 jak najwięcej dzieci pozostających pod opieką instytucji mogło znaleźć się w rodzinach zastępczych. Zaprezentowany zostanie również RAPORT „Postępy deinstytucjonalizacji Pieczy Zastępczej”.

Rejestracja uczestników trwa do 23 maja 2018 r.

Istnieje możliwość skorzystania z parkingu Politechniki Warszawskiej, pod warunkiem zgłoszenia numerów rejestracyjnych pojazdu na mail events@wise-europa.eu do 25 maja 2018 r.

Więcej informacji: events@wise-europa.eu, tel. +48 22 513 14 18

Organizator wydarzenia: WiseEuropa - Fundacja Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich, Al. Szucha 16 lok. 46, 00-582 Warszawa, wise-europa.eu


Załączniki