II Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej, 6-8 czerwca br., Warszawa

fotolia.pl

W dniach 6-8 czerwca 2018 r. w Ptak Expo Warsaw odbędzie się II Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej oraz VII edycja targów China Homelife Poland Show, których organizatorem jest Warszawska Izba Gospodarcza.

Celem nadrzędnym wydarzeń jest promocja polskiego eksportu i handlowa współpraca międzynarodowa.

Targi China Home Life Poland to inicjatywa obejmująca zasięgiem Europę Centralną i Wschodnią, Bliski Wschód oraz Chiny, która zgromadzi przedstawicieli izb gospodarczych oraz administracji publicznej z Białorusi, Bułgarii, Chin, Chorwacji, Czech, Estonii, Grecji, Libanu, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Turcji, Ukrainy, USA i Węgier, ponad 1650 handlowców z krajów z Europy Centralnej i Wschodniej, w ramach programu 16 +1, oraz ok 2000 polskich przedsiębiorców.

Tak liczny udział samorządu gospodarczego, to dobra zapowiedź dla polskiej gospodarki, która staje się liderem w organizacji spotkań biznesowych przedsiębiorców Europy Centralnej i Wschodniej.

Organizowany podczas targów Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej, to platforma gospodarcza dla polskich przedsiębiorców, zainteresowanych współpracą z naszymi sąsiadami i Chinami.

Udział w tym wydarzeniu będzie okazją do nawiązania efektywnej współpracy samorządów terytorialnych i gospodarczych z naszej części Europy z Chinami.

Wystawcy to ponad 1600 wyselekcjonowanych, najlepszych producentów z Chin, którzy muszą się legitymować międzynarodowymi certyfikatami jakości. Reprezentują oni aż 10 różnych branż: tekstylia i odzież, artykuły gospodarstwa domowego i upominki, sprzęt AGD, materiały budowlane, maszyny i narzędzia, meble, oświetlenie i artykuły elektryczne, żywność oraz części samochodowe.

Podczas targów odbędzie się również kolejna edycja warsztatów pod hasłem „WSPÓŁPRACA HANDLOWA Z CHINAMI: BEZCENNA WIEDZA DLA IMPORTERÓW” 

Istnieje możliwość zorganizowania kilkudziesięciu autokarów z różnych części Polski, które będą mogły przewieźć zainteresowane osoby (np. samorządowców i przedsiębiorców z poszczególnych powiatów). Warszawska Izba Gospodarcza gwarantuje, że zorganizowanym grupom pokryje koszty transportu autokarem, a także zapewni bezpłatny udział w targach oraz lunch.

W przypadku zainteresowania bardzo prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za grupy zorganizowane, panią Elżbietą Kiziukiewicz e-mail: ek@wig.waw.pl, tel. 575 588 689

II Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej objęty jest patronatem honorowym Związku Powiatów Polskich.