Aktualności

6 października 2018

PPP – od A do Z. Bezpłatne szkolenie w Bochni

fotolia.pl

Zasady budowania partnerstwa publiczno-prywatnego, procedura wyboru partnera prywatnego, finansowanie przedsięwzięć – to tylko część tematów, które zostaną omówione 12 października br. podczas szkolenia w Starostwie Powiatowym w Bochni.

Celem spotkania jest przybliżenie tematyki i procedur partnerstwa publiczno-prywatnego osobom, które nie mają w tym zakresie doświadczenia a rozważają realizację inwestycji w formule PPP.

Jest ono przeznaczone dla osób zatrudnionych w JST czy jednostkach podległych, w tym w szczególności dla decydentów i urzędników zajmujących się inwestycjami, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi, obsługą prawną

Do udziału zapraszają: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz konsorcjum Związku Miast Polskich i Związku Powiatów Polskich.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.zpp.pl/szkolenia

Czas na zgłoszenia to 10 października.

Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu, pozostałe opłaty finansowane są ze środków projektu.

Program szkolenia dostępny jest TUTAJ.

Zachęcamy do udziału! Szkolenie obali mity o PPP i pokaże dobre praktyki. Warto wziąć udział!