Aktualności

5 listopada 2018

Partnerstwo publiczno-prywatne. Bezpłatne szkolenie we Wrocławiu

fotolia.pl

Zasady budowania partnerstwa publiczno-prywatnego, procedura wyboru partnera prywatnego, finansowanie przedsięwzięć - to tylko część tematów, które zostaną omówione 27 listopada br. podczas warsztatów w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu.

Celem spotkania jest przybliżenie tematyki i procedur partnerstwa publiczno-prywatnego osobom, które nie mają w tym zakresie doświadczenia a rozważają realizację inwestycji w formule PPP.

Spotkanie jest przeznaczone dla osób zatrudnionych w JST czy jednostkach podległych, w tym w szczególności dla decydentów i urzędników zajmujących się inwestycjami, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi, obsługą prawną.

Do udziału zapraszają: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz konsorcjum Związku Miast Polskich i Związku Powiatów Polskich.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu "Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.zpp.pl/szkolenia

Czas na zgłoszenia to 23 listopada.

Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu, pozostałe opłaty finansowane są ze środków projektu.

W załączeniu program warsztatów.


Załączniki