Aktualności

15 listopada 2018

Podziel się doświadczeniami z realizacji wydarzenia na stulecie odzyskania niepodległości

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza przedstawicieli samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych do podzielenia się doświadczeniami z realizacji wydarzeń wpisujących się w obchody stulecia odzyskania niepodległości.

Zgłoszenia można przesyłać do 20 listopada.

11 listopada świętowaliśmy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenia celebrujące tę wyjątkową rocznicę odbywają się na terenie całego kraju od wielu miesięcy. 6 i 7 grudnia Biuro Programu "Niepodległa" chce się spotkać z animatorami i praktykami kultury z Polski i zza granicy, by przedstawić szerszej publiczności najciekawsze wydarzenia, jakie zostały już zrealizowane. W ciągu dwóch dni konferencji twórcy i autorzy około 20 inicjatyw zrealizowanych na przestrzeni dwóch ostatnich lat opowiedzą o swoich projektach, o związanych z nimi doświadczeniach, sukcesach i porażkach. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach i wykładach.

Projekty, jakie zostaną zaprezentowane podczas konferencji, można zgłaszać w ramach otwartego naboru. Projekty będą wybrane przez Biuro Programu „Niepodległa”. Biuro zapewnia prezentującym zwrot kosztów dojazdu, zakwaterowanie na terenie Warszawy i wyżywienie.

Chcąc zgłosić swój projekt do prezentacji podczas Giełdy Pomysłów, należy wypełnić formularz internetowy i zamieścić materiały graficzne na dedykowanym folderze. Link do formularza to: https://tinyurl.com/yc82aefu

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć również jako słuchacz. Udział jest bezpłatny, wymagane jest jedynie wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ.

Liczba miejsc ograniczona.