Aktualności

3 grudnia 2020

Zapraszamy na Forum Bankowo-Samorządowe 2020

Zapraszamy na Forum Bankowo-Samorządowe 2020 organizowane przez Związek Banków Polskich przy współpracy m.in. ze Związkiem Powiatów Polskich.

Termin: 18 grudnia 2020 r.

Temat przewodni to "Finansowanie JST przez banki w czasach pandemii"

Tegoroczne Forum jest edycją szczególną, tak jak szczególny jest rok 2020 – z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 i związanymi z nią ograniczeniami oraz skutkami ekonomicznymi. Podczas tegorocznego Forum poruszone zostaną tematy stanu finansów JST w dobie koronawirusa oraz związanymi z nim zawirowaniami w gospodarce, oraz wpływowi na sytuację samorządów.

Ważnymi tematami które zostaną podjęte w tym roku będą także: przyspieszona cyfryzacja i zrównoważone finansowanie. Czy pandemia stała się katalizatorem cyfryzacji? Czy przyspieszona cyfryzacja jest receptą na kryzys? Jak wykorzystać zrównoważone finansowanie do rozwoju? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć zaproszeni prelegenci ze świata samorządów i bankowości.

Webinaria skierowane są przede wszystkim do: przedstawicieli samorządów, banków, regulatorów, przedsiębiorstw komunalnych oraz środowiska naukowego a także wszystkich zainteresowanych tematyką finansów JST

Więcej informacji, rejestracja:
www.alebank.pl/fbs