Aktualności

29 marca 2021

„Rozliczenia VAT w powiatach – najistotniejsze aspekty w 2021 r.” - bezpłatne seminarium, 13 kwietnia br., online

Związek Powiatów Polskich wraz z Kancelarią Prawną Ziemski&Partners zapraszają na bezpłatne seminarium online dedykowane pracownikom jednostek samorządu terytorialnego, pt. „Rozliczenia VAT w powiatach – najistotniejsze aspekty w 2021 r.”, które odbędzie się 13 kwietnia 2021 roku o godz. 10:00.

Każdy rok to nowe wyzwania dla osób odpowiedzialnych za prowadzenie rozliczeń VAT. Nieustanne zmiany przepisów, a dodatkowo sprzeczne wyroki i interpretacje powodują, że wykonywanie obowiązków w tym zakresie staje się czasochłonne i skomplikowane.

Celem seminarium jest przedstawienie najistotniejszych aktualnie aspektów rozliczania VAT przez powiaty, w tym wskazanie obszarów wymagających szczególnej uwagi.

Szkolenie adresowane jest do pracowników jednostek samorządu terytorialnego. W szczególności do  skarbników oraz osób rozliczających VAT.

W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów i miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego pod linkiem: https://zpp.pl/szkolenia

Po wypełnieniu formularza przesłana zostanie informacja o zakwalifikowaniu się na seminarium. Na dzień przed szkoleniem osoby wcześniej zarejestrowane otrzymają link do szkolenia.

Na zgłoszenia oczekujemy do 9 kwietnia 2021 roku.

Więcej szczegółów w załączonym poniżej pliku.

 


Załączniki