Aktualności

12 kwietnia 2021

"Samorząd powiatowy a schematy podatkowe (MDR)” - bezpłatne seminarium, 28 kwietnia br., online

Związek Powiatów Polskich wraz z Kancelarią Prawną Ziemski&Partners zapraszają na bezpłatne seminarium online dedykowane pracownikom jednostek samorządu terytorialnego, pt. „Samorząd powiatowy a schematy podatkowe (MDR)”, które odbędzie się 28 kwietnia 2021 roku o godz. 10:00.

Mimo, że przepisy dotyczące schematów podatkowych obowiązują od 1 stycznia 2019 r., to w dalszym ciągu stanowią zbiór zagmatwanych pojęć prawnych oraz pytań bez odpowiedzi.

Kluczowe pytania dla większości przedstawicieli samorządu powiatowego to przede wszystkim: co to jest schemat podatkowy, a także jakie obowiązki ciążą na samorządzie?

Celem seminarium jest udzielenie – w prosty i przystępny sposób – odpowiedzi na powyższe pytania, a także przekazanie podstawowych informacji dotyczących problematyki schematów podatkowych.

Szkolenie adresowane jest do pracowników jednostek samorządu terytorialnego. W szczególności do  skarbników.

W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów i miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego pod linkiem: https://zpp.pl/szkolenia

Po wypełnieniu formularza przesłana zostanie informacja o zakwalifikowaniu się na seminarium. Na dzień przed szkoleniem osoby wcześniej zarejestrowane otrzymają link do szkolenia.

Na zgłoszenia oczekujemy do 26 kwietnia 2021 roku.

Więcej szczegółów w załączonym poniżej pliku.


Załączniki