Aktualności

2 czerwca 2021

Rejestracja jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24 metrów - bezpłatne szkolenia

Nowy system rejestracji jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24 metrów, wprowadzony w drodze ustawy z dnia 12 kwietnia 2018 r. o rejestracji jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24 m, zafunkcjonował na dobre od 1 sierpnia 2020 roku. Od tego momentu samorządy powiatowe i miasta na prawach powiatu mierzą się z szeregiem wyzwań wynikających z wprowadzonych rozwiązań. Upływ ponad pół roku to dobry moment na zorganizowanie szkolenia, które z jednej strony będzie okazją do znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania, a z drugiej strony pozwoli na odświeżenie części informacji.

Związek Powiatów Polskich, Urząd Morski w Szczecinie oraz Ministerstwo Infrastruktury zapraszają na bezpłatne szkolenie dedykowane pracownikom jednostek samorządu terytorialnego zatytułowane "Rejestracja jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24 metrów".

Szkolenia te (tożsame w każdym z niżej wymienionych bloków) odbędą się:

  • 14-15 czerwca 2021 roku,
  • 16-17 czerwca 2021 roku,
  • 23-24 czerwca 2021 roku.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy w szczególności pracowników wydziałów, które są odpowiedzialne za realizację zadań wynikających z ustawy o rejestracji jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24 m.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie: https://zpp.pl/szkolenia

Więcej szczegółów w załączonych poniżej zaproszeniach.

Serdecznie zapraszamy!


Załączniki