Aktualności

22 lipca 2022

Forum Ekonomiczne w Karpaczu

Tegoroczne Forum Ekonomiczne w Karpaczu odbędzie się w Hotelu Gołębiewski i potrwa od 6 do 8 września pod hasłem „Europa w obliczu nowych wyzwań”. Patronat nad tym wydarzeniem sprawuje Związek Powiatów Polskich.

Wśród tematów paneli dyskusyjnych znajdą się, m.in. bezpieczeństwo, energetyka, nowa gospodarka czy polityka międzynarodowa. Szczególne miejsce w programie zajmie rozszerzona ścieżka ukraińska.

Trzy dni konferencji, trzysta debat i tysiące gości. Tuż po wakacjach Karpacz po raz kolejny stanie się centrum obrad Forum Ekonomicznego – konferencji, która od trzydziestu lat skupia liderów świata polityki, nauki i biznesu.

Forum, organizowane przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich, w ciągu swojej historii ewoluowało w wydarzenie, podczas którego dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów.

Podczas konferencji, zaprezentowana zostanie także V edycja Raportu SGH i Forum Ekonomicznego. Opracowanie skupi się na bieżących trendach i zjawiskach społeczno-gospodarczych.

Organizatorzy zadbają również o bogaty program kulturalny. Oferta zawierać będzie spotkania autorskie, koncerty i pokazy filmów. Oprócz tego, uczestnicy wezmą udział w prezentacji atrakcji turystycznych regionu, a także w wyjątkowych atrakcjach kulinarnych. Tak jak w latach poprzednich wręczone zostaną również nagrody w kategoriach: Człowiek Roku, Firma Roku i Organizacja Pozarządowa Europy Środkowo-Wschodniej.

Więcej szczegółów na: https://www.forum-ekonomiczne.pl/