Aktualności

19 września 2022

Zaproszenie do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Mistrz Finansów Publicznych”

Zachęcamy do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Mistrz Finansów Publicznych”, sprawdzającego wiedzę z zakresu finansów publicznych i rachunkowości budżetowej.

Ideą konkursu jest motywowanie do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników działów finansowo-księgowych w jednostkach sektora finansów publicznych. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych spośród nich.

Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić krótki test, dostępny na stronie www.mistrz.finansepubliczne.pl lub we wrześniowym wydaniu magazynu „Finanse Publiczne” i oznaczyć wybraną kategorię - jednostki państwowe lub samorządowe.

Osoby, które zdobędą największą ilość punktów, na podany adres e-mail otrzymają indywidualne linki z kolejnymi pytaniami dot. wskazanej kategorii.

Kolejny etap to już wielki finał! Laureaci zostaną wyłonieni i nagrodzeni 21 listopada br. podczas uroczystego otwarcia XIV Forum Finansów Publicznych, które odbędzie się w Hotelu Copernicus w Toruniu. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. weekend dla 2 osób w luksusowym hotelu Copernicus z dostępem do strefy SPA i basenu.

Osoba z najwyższym wynikiem spośród wszystkich uczestników, zostanie uhonorowana prestiżowym tytułem: „Mistrz Finansów Publicznych” i otrzyma czek na kwotę 1000 złotych. 

Organizatorem jest miesięcznik „Finanse Publiczne”, który od wielu lat wspiera pracowników działów finansowo-księgowych sfery budżetowej. Za merytoryczną stronę konkursu odpowiada sześcioosobowe jury, w skład którego wchodzą eksperci dysponujący wiedzą i doświadczeniem z zakresu finansów publicznych oraz rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej.

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją objęły: Związek Powiatów Polskich, Ministerstwo Finansów, Krajowa Rada Regionalnych Izb Obrachunkowych oraz Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.

Partnerami wydarzenia są: Hotel Copernicus w Toruniu, Brother, Sharp Original oraz Kyocera.