Aktualności

27 stycznia 2023

Konferencja SPORTBIZ SUMMIT 2023, 7-8 marca br., Warszawa

Związek Powiatów Polskich objął honorowym patronatem wydarzenie SPORTBIZ SUMMIT 2023. Jesteśmy za rozwojem polskiego sportu i dumnie dołączamy do technologicznej rewolucji! 

20 edycja międzynarodowego wydarzenia dla branży sportowej odbędzie się już 7-8 marca, w Centrum Konferencyjnym ADN na terenie Browarów Warszawskich, z wieloma nowościami i atrakcjami dla uczestników. 

SPORTBIZ od blisko 2 dekad wspiera rozwój i profesjonalizację marketingu sportowego, sponsoringu i zarządzania w sporcie. Przede wszystkim jest to konferencja, podczas której międzynarodowi i polscy prelegenci przedstawią najnowsze trendy i kluczowe zagadnienia dla przyszłości polskiego sportu. Program konferencji rozkłada się na 2 dni. Pierwszego odbędą się panele dyskusyjne z udziałem najważniejszych osób polskiego sportu, a drugiego polscy i zagraniczni eksperci opowiedzą o trendach technologicznych, ale też społecznych, w ramach programu podzielonego na 4 bloki tematyczne. Prelekcje będą skierowane do jednostek samorządowych, klubów i organizacji sportowych, sponsorów sportu i sportowców oraz trenerów.

Na przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego czekają prelekcje związane z aktualnymi wyzwaniami w zarządzaniu sportem w miastach i regionach. Renata Talarek, Krystyna Radkowska i Paweł Zembura porozmawiają o synergii w strategii rozwoju sportu, Lars Haue Pedersen i Tobias Lienhard opowiedzą o arenach i obiektach zmagań sportowych, a Georg Spazier przedstawi, jak efektywnie połączyć turystykę ze sportem. Ponadto pojawią się tematy dotyczące wykluczenia społecznego, zaangażowania dzieci i młodzieży w sport na poziomie lokalnym, czy roli ambasadorów w sporcie.

Pierwszy dzień SPORTBIZ SUMMIT 2023 zakończy Wieczór Branżowy, a więc spotkanie integracyjno-networkingowe dla osób ze świata sportu i biznesu, który połączy się z Galą Sportu i Biznesu,  podczas której już po raz 19 wręczone zostaną Nagrody Biznesu Sportowego, czyli najbardziej prestiżowe wyróżnienia dla branży sportowej. 

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie https://www.sportbiz-summit.com/

Członkowie Związku Powiatów Polskich mogą skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego. Osoby chcące pozyskać kod mogą skontaktować się z Biurem ZPP pod adresem: jgc@zpp.pl