Aktualności

20 kwietnia 2023

Nieruchomości - budownictwo - środowisko. W Lublinie o zaletach SMUP

fot. ZMP

18 i 19 kwietnia w Lublinie odbyła się konferencja Systemu Monitorowania Usług Publicznych „Kierunek lepsze usługi. Nieruchomości – budownictwo – środowisko”. Konferencja została zorganizowana przez partnerów projektu SMUP: MSWiA, GUS, Związek Powiatów Polskich i Związek Miast Polskich wraz z Urzędem Statystycznym w Lublinie.

Przedstawiciele jednostek administracji publicznej uczestniczący w spotkaniu mogli zobaczyć czym jest System Monitorowania Usług Publicznych dostępny pod adresem https://smup.gov.pl/ oraz jak z niego korzystać.

Wydarzenie wspierane było przez prezydenta Miasta Lublin i Marszałka Województwa Lubelskiego.

W najbliższych miesiącach odbędą się też konferencje w kilku innych miastach, na których eksperci opowiadać będą o pozostałych obszarach SMUP.

26 kwietnia zapraszamy na bezpłatne webinarium o „Co o edukacji w Twojej gminie lub powiecie wynika z danych zgromadzonych w SMUP?”, które odbędzie się na platformie MS Teams. Podczas spotkania przedstawione zostaną praktyczne możliwości wykorzystania Systemu Monitorowania Usług Publicznych dla celów strategicznego planowania i bieżącego zarządzania w samorządzie w zakresie edukacji.

Udział w webinarium nie wymaga wypełnienia żadnej dokumentacji poza elektronicznym formularzem zgłoszeniowym: https://forms.office.com/e/3meMTDtCxM