Aktualności

3 listopada 2023

Cyberbezpieczny Samorząd - bezpłatne szkolenie, 9 listopada 2023 r., online

Związek Powiatów Polskich wraz Ministerstwem Cyfryzacji, Państwowym Instytutem Badawczym NASK oraz Centrum Projektów Polska Cyfrowa zapraszają na bezpłatne webinarium, dedykowane pracownikom jednostek samorządu terytorialnego, pt. „Cyberbezpieczny Samorząd”, które odbędzie się 9 listopada 2023 roku. Rozpoczęcie o godz. 10:00.

Liczba zagrożeń cyberbezpieczeństwa, z którymi spotykają się jednostki samorządu terytorialnego, cały czas rośnie. Zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia, związanego z poważnymi stratami finansowymi i paraliżem określonych usług, warto zadbać o poprawę zabezpieczeń przed cyberatakami. Posłużyć mogę temu środki dostępne w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”, do którego zgłoszenia można składać tylko do końca listopada br.

Podczas planowanego webinaru przedstawiony zostanie obraz bieżących zagrożeń w kontekście działalności JST. Prelegenci opowiedzą także o projekcie „Cyberbezpieczny Samorząd”.

Webinarium poprowadzą:

  • Juliusz Brzostek – dyrektor ds. cyberbezpieczeństwa NASK PIB oraz
  • Rafał Doroszko – specjalista ds. obsługi incydentów CERT Polska.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie: https://zpp.pl/szkolenia  

Na zgłoszenia oczekujemy do 8 listopada 2023 roku do godziny 12:00.
Po upływie tego terminu zarejestrowane osoby otrzymają mailowo szczegóły techniczne dotyczące wzięcia udziału w szkoleniu.

Serdecznie zapraszamy!
 


Załączniki