Aktualności

9 kwietnia 2024

Jak organizować spotkania z mieszkańcami - bezpłatne webinarium, 12 kwietnia br.

Fundacja Think Tank Miasto zaprasza na webinarium „Jak organizować spotkania z mieszkańcami w samorządzie”. Webinarium odbędzie się 12 kwietnia w godzinach 9.30-12.00.

Eksperci Fundacji podzielą się na nim swoimi doświadczeniami związanymi z tym, co zrobić, żeby organizowane spotkanie było bardziej satysfakcjonujące dla wszystkich stron, a jego efekty były bardziej przydatne. Aby zapisać się na webinarium, zarejestruj się poprzez formularz

Fundacja przygotowała też poradnik „Jak prowadzić spotkania z mieszkańcami w samorządzie?”

Powstał on na bazie ponad 10 lat doświadczeń w organizacji spotkań z mieszkańcami. Jako że organizacja spotkań z mieszkańcami nie zawsze jest prosta, dlatego w gronie osób zajmujących się dialogiem i partycypacją wypracowany został mini poradnik „Jak prowadzić spotkanie z mieszkańcami w samorządzie?”. Część wyzwań związanych z organizacją spotkania można przemyśleć z wyprzedzeniem – po to, żeby przebiegało ono lepiej i było bardziej satysfakcjonujące dla wszystkich, którzy w nim uczestniczą. 

Można zapoznać się z poradnikiem i pobrać go ze strony Fundacji.

Poradnik oraz webinarium zostały przygotowane w ramach grantu finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.