Aktualności

13 lipca 2017

Rola samorządów w procesie adaptacji innowacyjnych rozwiązań w ochronie zdrowia

fotolia.pl

Innowacyjne rozwiązania są kluczowym elementem modernizacji opieki zdrowotnej, poprawy stanu zdrowia oraz jakości życia mieszkańców. Obecnie system opieki zdrowotnej boryka się z wieloma problemami, które odsuwają na dalszy plan potrzebę wprowadzania nowoczesnych rozwiązań.

Podstawowym zadaniem samorządu jest zaspokajanie potrzeb zbiorowych mieszkańców, w tym tych z zakresu ochrony zdrowia a innowacyjne rozwiązania są ważnym elementem  rozwoju i poprawy świadczonych usług. Mając to na uwadze Fundacja Instytut Studiów Wschodnich wspólnie z dziennikiem Rzeczpospolita zaprasza do udziału w debacie poświęconej Roli samorządów w procesie adaptacji innowacyjnych rozwiązań w ochroni zdrowia, która odbędzie się w dniu 28 lipca 2017 r. o godz. 10:30, w siedzibie Dziennika Rzeczpospolita.

Będzie to druga debata poświęcona innowacyjnemu samorządowi poprzedzająca XI Forum Regionów – integralną część XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy - Zdroju (5-7 września 2017 r.).

Do udziału w debacie zaproszeni zostali nie tylko przedstawiciele samorządu terytorialnego odpowiedzialni za ochronę zdrowia w regionie, ale również liderzy w dziedzinie budowy nowoczesnych obiektów dla zdrowia oraz eksperci w dziedzinie innowacyjnych urządzeń medycznych i produktów farmaceutycznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału i dyskusji!

Rejestracji na debatę można dokonać przesyłając imienne zgłoszenie na adres mail: debata@isw.org.pl  tel: 22 583 11 26. Prosimy o potwierdzenie udziału do 22 lipca br. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.