Aktualności

18 czerwca 2020

"Jak przygotować powiat do korzystania z usług chmury obliczeniowej" - webinarium - 2 lipca br.

Związek Powiatów Polskich wraz Kancelarią Maruta Wachta sp. j. organizuje bezpłatne webinarium online zatytułowane „Jak przygotować powiat
do korzystania z usług chmury obliczeniowej”
które odbędzie się 2 lipca 2020 roku przy wykorzystaniu platformy ZOOM.

Krajowa i zagraniczna praktyka pokazuje, że chmura obliczeniowa staje się istotnym narzędziem w codziennym funkcjonowaniu administracji publicznej, zarówno szczebla centralnego jak i lokalnego.
Podczas przedmiotowego webinarium uczestnicy zapoznają się m.in. z informacjami czym jest chmura obliczeniowa, jak wygląda rynek usług chmurowych, jakie są ryzyka korzystania z tego rozwiązania. Omówiony zostanie temat efektywnego wykorzystania przez administrację takiego rozwiązania. Podniesiona zostanie kwestia stosowania Prawa zamówień publicznych dla zamawiania tego typu usług, a także inne kwestie techniczne i prawne.

Webinarium dedykowane jest głównie Sekretarzom Powiatów i Miast na prawach powiatu, dyrektorom Wydziałów Organizacyjnych, informatykom i innym osobom zainteresowanych tą tematyką.

W webinarium mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów/miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_i2F9o6BRSK-9GMO9axxD1Q

Na zgłoszenia oczekujemy do 29 czerwca 2020 roku.
Po upływie tego terminu zarejestrowane osoby otrzymają mailowo szczegóły techniczne dotyczące wzięcia udziału w szkoleniu.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej szczegółów w poniżej załączonym pliku.


Załączniki