Aktualności

9 kwietnia 2024

Oświadczenie o kwalifikowalności VAT - bezpłatne szkolenie, 4 czerwca br.

Związek Powiatów Polskich wraz Kancelarią Prawną Ziemski&Partners zapraszają na bezpłatne webinarium dedykowane pracownikom jednostek samorządu terytorialnego, pt. „Oświadczenie o kwalifikowalności VAT – na co zwrócić uwagę?”które odbędzie się 4 czerwca br.

W trakcie webinaru przedstawione zostaną najistotniejsze aspekty związane z kwalifikowalnością VAT w ramach nowej unijnej perspektywy finansowej (2021-2027).

Zaprezentowane zostaną zarówno zasady kwalifikowalności uregulowane w krajowych wytycznych dotyczących kwalifikowalności wydatków, jak również kwalifikowalność VAT (prawo od odliczenia) w świetle interpretacji podatkowych wydawanych przez Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej.

Celem seminarium jest przekazanie praktycznej wiedzy dotyczącej najistotniejszych aspektów realizacji projektów unijnych z punktu widzenia problematyki podatku od towarów i usług.

Szkolenie adresowane jest do pracowników jednostek samorządu terytorialnego. W szczególności do Skarbników oraz pracowników działów finansowych.

W seminarium mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów i miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego pod linkiem: https://zpp.pl/szkolenia

Na zgłoszenia oczekujemy do 31 maja 2024 roku.


Załączniki