Zmiany w Prawie Farmaceutycznym - ustalanie dyżurów aptek

Czas

Zakończenie naboru za:
Zakończono
Rozpoczęcie szkolenia za:
-85 dni

W związku z wejściem w życie zmian w Prawie farmaceutycznym w zakresie ustalania dyżurów aptek, Związek Powiatów Polskich zaprasza na spotkanie online, które odbędzie się 23 stycznia 2024 r. o godzinie 9:00.

Dlaczego to ważne?

Nowelizacja Prawa Farmaceutycznego, weszła w życie 1 stycznia 2024 r. i wprowadziła zmiany m.in. w zasadach wyznaczania dyżurów aptek, budząc szereg pytań ze strony powiatów. Związek Powiatów Polskich postanowił odpowiedzieć na te pytania podczas dedykowanego spotkania online.

Co będzie omawiane?

Podczas spotkania zostaną poruszone kluczowe aspekty zmian w Prawie Farmaceutycznym, a także udzielone będą szczegółowe odpowiedzi na pytania, które napłynęły do Biura Związku Powiatów Polskich w ostatnich tygodniach.

Jak wziąć udział?

Spotkanie odbędzie się online, umożliwiając uczestnikom zadawanie dodatkowych pytań na bieżąco. Wszystkie informacje dotyczące uczestnictwa zostaną przekazane drogą mailową zarejestrowanym uczestnikom.

Dołącz do dyskusji!

To doskonała okazja, aby uzyskać kompleksowe informacje na temat zmian w Prawie Farmaceutycznym i zasięgnąć porad ekspertów. Do zobaczenia online!

Rozpoczęcie szkolenia 2024-01-23
Zakończenie naboru 2024-01-22
Tylko dla członków ZPP TAK
Dla kogo Starostwa Powiatowe, Miasta na Prawach Powiatu
Lokalizacja szkolenia online