Aktualności

26 kwietnia 2024

Specjalne wydanie "Dziennika Warto Wiedzieć"

Jak co roku, po Zgromadzeniu Ogólnym Związku Powiatów Polskich, "Dziennik Warto Wiedzieć" przygotował wydanie specjalne, które stanowi pełną relację z dwudniowego wydarzenia. Tegoroczne spotkanie odbyło się w malowniczym Karpaczu i zgromadziło liczne grono przedstawicieli samorządów z całego kraju.

Publikacja, którą teraz oddajemy w Państwa ręce, zawiera szczegółowe omówienie najważniejszych tematów, które nurtują środowisko samorządowe. Od spraw infrastrukturalnych, przez edukację, po kwestie związane z finansowaniem i zarządzaniem lokalnymi zasobami, każdy temat został dogłębnie omówiony przez ekspertów oraz uczestników Zgromadzenia Ogólnego ZPP.

Wydanie specjalne "Dziennika Warto Wiedzieć" oferuje także bogatą galerię zdjęć, które oddają atmosferę wydarzenia. Czytelnicy znajdą tu zarówno fotografie z obrad, jak i uroczystej gali, podczas której odbyło się uhonorowanie zwycięzców Rankingu Powiatów i Miast na prawach powiatu. 

Szczególną uwagę warto zwrócić na wywiad przeprowadzony z sędzią Jerzym Stępniem, który podzielił się swoimi przemyśleniami na temat przeszłej, obecnej i przyszłej roli samorządów w systemie prawnym Polski. Sędzia J. Stępień, znany z głębokiego zaangażowania w sprawy samorządowe, wnikliwie analizuje zachodzące zmiany systemowe oraz ich wpływ na lokalne społeczności.

Zapraszamy do lektury tego wyjątkowego wydania, które nie tylko informuje, ale także inspiruje i stanowi cenne źródło wiedzy dla wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem samorządów w Polsce. To lektura obowiązkowa dla decydentów, urzędników, jak i każdego, kto interesuje się samorządnością i lokalnymi sprawami.

"Dziennik Warto Wiedzieć" wciąż pozostaje wierny swojej misji dostarczania rzetelnej i dogłębnej informacji. Zachęcamy do zgłębiania tematów, które wpływają na życie każdego z nas, oraz do uczestnictwa w tworzeniu przyszłości naszych społeczności.


Załączniki